AmberExpo Gdańsk
25 & 26 września 2024

Dlaczego warto odwiedzić ARCHITECT@WORK

Architect@Work booths

INNOWACJA:

Wystawcy skupiają się na innowacyjnych produktach, materiałach, aplikacjach i usługach, które są przedstawiane do akceptacji panelowi oceniającemu złożonemu z architektów i projektantów wnętrz. Panel ocenia innowacyjność każdego produktu. Twoja gwarancja, że wizyta na ARCHITECT@WORK będzie interesująca.   


EKSPERTYZA:

Przedstawiciele na stoisku posiadają szeroką wiedzę techniczną i są w stanie dostarczyć idealne rozwiązanie dla danego tematu.


INFORMACJE:

Misją ARCHITECT@WORK jest zapewnienie znacznie więcej niż tylko zwykłej platformy dla architektów i projektantów wnętrz. Na ARCHITECT@WORK duży nacisk kładzie się na wymianę wiedzy i innowacyjnych pomysłów. Krótkie seminaria dają możliwość przedstawienia gorących tematów lub podzielenia się przez kolegów architektów swoimi doświadczeniami z odwiedzającymi.


WYJĄTKOWA I EKSKLUZYWNA ATMOSFERA LOUNGE:

W ARCHITECT@WORK tradycyjne przejścia są przekształcane w strefy lounge: miejsca, w których można się czegoś napić, porozmawiać i uzyskać dalsze wyjaśnienia na temat innowacyjnych produktów, aplikacji lub usług.  


NETWORKING:

ARCHITECT@WORK to wydarzenie wyłącznie dla architektów, projektantów (wnętrz) i innych specjalistów. To idealna okazja, aby spotkać się z innymi architektami i projektantami.


W poniższym filmie można zobaczyć, co o ARCHITECT@WORK myślą odwiedzający i wystawcy.

 

Temat 2023: Zewnętrza

Design & Plan